تماس با ما

چاپ لیبل

آسان پک تنها تولید کننده لیبل های چند لایه در ایران.

تولید انواع لیبل های پشت چسبدار، IML، امنیتی، اطلاعات متغیر و غیره با استفاده از ماشین چاپ فلکسو با قابلیت چاپ تا 11 رنگ، چاپ سیلک (برجسته)، ریلم دیلم و انجام خدمات تکمیلی چاپ نظیر سلفون کشی، طلاکوب، نقره کوب به صورت آنلاین.

صنایع چاپ و بسته بندی آسان قزوین توانمند در افزایش ظرفیت

0 +
مشتری فعال
0
مترمربع انواع لیبل در سال

خدمات آسان پک

کنترل کیفیت عملیاتی از ابتدا تا انتهای فرآیند تولید

ارائه مشاوره تخصصی ارائه مشاوره تخصصی توسط نیروی کارآزموده به منظور انتخاب لیبل مناسب با توجه به نوع محصول، جنس بسته‌بندی، شرایط حمل و نگهداری محصول
طراحی طرح چاپی طراحی و ارائه طرح گرافیکی توسط طراحان حرفه‌ای و خلاق و ارائه طرح 3D بر روی مظروف مشتری

پیش از چاپ آماده سازی فایل طرح چاپی جهت تهیه ملزومات چاپ. ساخت کلیشه درون سازمانی توسط بهترین ماشین کلیشه ساز اروپایی
چاپ، پس از چاپ و کنترل کیفیت چاپ لیبل با استفاده از تکینک‌های چاپ فلکسو و دیجیتال با استفاده از مدرنترین ماشین آلات اروپایی. انجام عملیات دایکات و کنترل کیفیت تمام اتوماتیک

  تولید هر آنچه در دنیای لیبل قابلیت تولید دارد

  تلاش ما جلب رضایت مشتریان و کمک به آنان در فرآیند بازاریابی محصولاتشان می‌باشد

  لیبل‌ها علاوه بر ایجاد جذابیت ظاهری با  ارائه اطلاعات تکمیلی در مورد محصول، تجربه استفاده از آن را برای مشتریان بهبود می‌بخشند. از این رو انتخاب نوع لیبل، طراحی و کیفیت چاپ آن در افزایش میزان فروش محصولات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد. واحد تولید لیبل شرکت صنایع چاپ و بسته بندی آسان قزوین با در اختیار داشتن مدرن‌ترین تکنولوژی، به روزترین ماشین آلات و با همکاری نیروی کار حرفه‌ای توانایی تولید انواع مختلف لیبل‌ با بهترین سطح کیفیت را دارا می‌باشد. تولید لیبل در این بخش با استفاده از انواع متریال همچون کاغذ و فیلم ( شفاف، صدفی، متالایز) و با ضخامت های مختلف از 20 تا 400 میکرون انجام می شود. از جمله لیبل‌هایی که در این مجموعه تولید میگردد میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  با کیفیت شروع کنید

  تلاش ما جلب رضایت مشتریان و کمک به آنان در فرآیند بازاریابی محصولاتشان می‌باشد.

  واحد تولید لیبل با استفاده از تکنیک‌های مختلف چاپ از جمله چاپ فلکسو و دیجیتال توانایی تولید با کیفیت‌ترین لیبل ها را فراهم کرده است. این بخش از کارخانه آسان پک دارای 5 خط چاپ لیبل می‌باشد. دو خط ماشین چاپ فلکسو با وضوح تصویر تا  200 LPI و امکان چاپ تا 10 رنگ و یک لایه ورنی در این بخش قرار دارند. استفاده از تکنیک‌هایی همچون ریلم دیلم (چاپ دو رو) و پیاده سازی فرآیندهای تکمیلی چاپ نظیر سیلک اسکرین (چاپ برجسته)، فویل کوب (طلاکوب، نقره‌کوب و… ) به دو روش فویل سرد و گرم با کیفیت بسیار بالا و دقیق، سلفون کشی و … توانایی این مجموعه در تولید لیبل‌های متنوع را افزایش داده است. این واحد همچنین دارای دو ماشین چاپ فلکسو با قابلیت چاپ 8 رنگ و یک لایه ورنی می‌باشد.

  چاپ لیبل اسان پک

  چاپ دیجیتال رول

  گزینه ای مناسب جهت چاپ سفارشات با تیراژهای پایین

  در کنار ماشین‌های چاپ فلکسو در چاپخانه لیبل آسان پک، ماشین های چاپ دیجیتال قرار گرفته‌اند. این ماشین‌ها جهت تولید سفارش‌هایی با تیراژ پایین بسیار مناسب می‌باشند. وضوح چاپ 1600 LPI این ماشین ها تضمین کننده کیفیت بسیار بالای این نوع از چاپ است. علاوه بر این در این تکنیک چاپی هزینه‌ها و زمان ساخت ملزومات چاپ از جمله کلیشه و زینک حذف شده و به همین سبب فرآیند تولید سریع‌تر انجام می‌شود. 

  تنها تولید کننده لیبل های چند لایه در ایران

  امکان حذف بروشور بواسطه تخصیص فضای بیشتر روی محصول

  امروزه استفاده از لیبل‌های چند لایه در سراسر دنیا بسیار مورد توجه تولیدکنندگان قرار گرفته است. لیبل‌های چند لایه به دلیل تخصیص فضای بیشتر جهت ارائه اطلاعات تکمیلی بر روی کالا، امکان حذف بروشور را میسر می سازند. لیبل‌های چند لایه در صنایعی مانند داروسازی، آرایشی و بهداشتی، محصولات مربوط به صنعت خودرو مانند روغن موتورها و سایر محصولاتی که نیاز به ارائه اطلاعات تکمیلی دارند محبوبیت زیادی پیدا کرده است. این لیبل‌ها همچنین جهت استفاده در محصولات صادراتی که نیاز به ارائه اطلاعات به چند زبان دارند نیز بسیار پرکاربرد می باشند.

  multilayer opt
  دستگاه های کارخانه اسان قزوین

  اجاره‌ی دستگاه های BOIX به باغبانان به شرط تملک و تولید کارتن های میوه بر سر زمین و کاهش هزینه های ارسال


  تبدیل ورق های چاپ شده به سبد در سایت تولیدی مجموعه و ارسال کارتن های سبد شده  به مشتری

  ماشین آلات BOIX دستگاه های تکمیل کننده واحد کارتن سازی آسان پک به شمار می روند

  امروزه به دلایل زیست محیطی استفاده از سبدهای پلاستیکی در حمل و نقل محصولات تازه مانند میوه، سبزیجات و محصولات لبنی منسوخ گردیده و در جا به جایی های درون شهری، بین شهری و صادرات این محصولات از کارتن های سبدی شکل که اصطلاحا آنها را کارتن میوه می نامند استفاده میشود.

  آسان پک جهت تکمیل تولیدات خود و به منظور رفع نیاز کشاورزان و صادرکنندگان کشور اقدام به راه اندازی بخشی مجزا جهت تولید کارتن های سبدی کرده است. ماشین آلات BOIX در این قسمت به صورت تخصصی به تولید کارتن سبدهای ستون دار و بی ستون اختصاص داده شده‌اند .