تماس با ما

درباره آسان پک

آسان پک چیزی بیش از یک تامین کننده است: ما مزیت رقابتی ایجاد میکنیم، شریکی که نوآوری را برای رشد واقعی و پایدار شما تضمین می کند.

شرکت آسان قزوین که امروزه آن را با نام آسان پک میشناسیم از بزرگترین تولید کنندگان صنعت چاپ و بسته بندی خاورمیانه می باشد که به صورت رسمی در شهریور  1386 با  تاسیس کارخانه کارتن سازی آغاز به کار کرد. بلافاصله پس از آن چاپخانه ی افست راه اندازی شد و سپس جعبه سازی، لیبل و تولید کارتن های لمینیتی نیز به این مجموعه اضافه گردید. آسان پک سابقه طولانی در کارآفرینی، رهبری و نوآوری دارد. با تکیه بر دانش اُفست برای چاپ همزمان بر روی کارتن های 5 لایه و استفاده از سیستم انتقال مرکب آنیلوکس با کمک دستگاه فلکسو ویژن و کلیشه های ژلاتینی دیجیتال، آسان پک توانست تحولی در صنعت چاپ و بسته بندی و همچنین راه‌حل‌های خرده‌فروشی ایجاد کند. آسان پک چیزی بیش از یک تامین کننده است: ما مزیت رقابتی ایجاد میکنیم، شریکی که نوآوری را برای رشد واقعی و پایدار شما تضمین می کند.

با فعالیت در سایر صنایع، ما بر کار با برندها تمرکز می‌کنیم تا با ارائه مجموعه‌ای بی‌نظیر از کاغذ و محصولات بسته‌بندی، به شما کمک کنیم تا در بازار خود برنده شوید. مدیران ما توسعه دهنده تیم شما هستند و به موفقیت شما متعهد هستند. امروز پس از 20 سال آسان پک به ایجاد هویت هایی کمک کرده است که در ذهن همه باقی مانده و تاریخچه ی چاپ در ایران را رقم زده است. این شرکت نسبت به نیازهای عصر مدرن هوشیار است و با تبدیل شدن به کارخانه ای مولتی سیستم و مرکز هماهنگی تیم هایی با دانش خاص و متفاوت در حال گسترش خدمات پیشنهادی خود می باشد.

تاریخچه آسان پک

سال 1386
سال 1387
سال 1388
سال 1389
سال 1397
سال 1398
سال 1401
Play Video

منابع انسانی

مهمترین سرمایه آسان پک منابع انسانی آن میباشد. از سال ۱۳۸۲ که فکر اولیه راه اندازی چنین مجموعه ای مطرح شد کار شناسایی و جذب نیروهای متخصص نیز آغاز شد. اکنون بیش از ۷0 درصد از کارکنان ما کسانی هستند که از همان ابتدا در استخدام مجموعه بودند و مورد آموزش تکنسینها و مهندسیان کمپانی های خارجی سازنده ماشین آلات قرار گرفته اند. آنها در بحث نصب، کاربری، تعمیر و نگهداری به شکل مستقیم آموزش دیده اند و این مسئله در حفظ سلامت دستگاه ها و کیفیت خروجی ما تأثیر بسزایی دارد.

آسان پک قزوین به طور مستقیم ۴۵۰ نیروی انسانی را در استخدام خود دارد که همگی بر اساس تخصص و سابقه ی شغلی و تحصیلی جذب مجموعه شده اند و هرکدام سرفصل های آموزشی مختص به خود را با موفقیت پشت سر گذاشته اند. هر نیروی انسانی پس از طی مراحل اولیه گزینش و استخدام، به مدت یک هفته در اختیار واحد آموزش مجموعه قرار میگیرد. او طی این مدت همه آموزشهای مرتبط با عنوان شغلی خود را میبیند.

مجموعه ی ما به طور کامل مطابق با قوانین وزارت کار و سازمان تأمین اجتماعی اقدام به جذب و نگهداشت نیروی کار خود میکند و همانطور که از آ نها کار متعهدانه طلب می کند، خود نیز تمامی تعهداتش در قبال آ نها را به بهترین وجه و فراتر از الزامات قانونی کشور رعایت می کند.

این همبستگی، رعایت اصول و تفکر جهانی و به روز مدیریت ارشد سازمان بوده که  خانواده ی بزرگ آسان پک را در لوای یک مجموعه جمع  کرده است، همه ی ما از مدیر و کارگر هدفی مشترک را مدنظر داریم و از هیچ کوششی برای حفظ نام نیک مجموعه ی خود دریغ نمی کنیم.

سبز فکر کن!

رویکرد آسان پک از همان آغاز کار به سمت مدیریت سبز بوده است. توجه ما همواره بر آن بوده تا در تمام فرآیندهای تولیدی در محافظت از محیط زیست کوشا باشیم. تمامی موضوعات تولیدی و غیر تولیدی مبتنی بر استاندارد و فرآیند محور است. در بخش تولید ما تصفیه خانه های اختصای داریم که به ما این امکان را میدهد تا پسابهای حاصل از شستشوی ماشین آلات، سایر پسابهای صنعتی و حتی فاضلاب انسانی را مورد تصفیه قرار دهیم و آن را به آبی استاندارد برای مصارف کشاورزی  و آبیاری فضای سبز مجموعه تبدیل کنیم. همچنین ایستگاههای دسته بندی مشخص برای جمع آوری انواع پسماند تعریف کرده ایم (فلز، شیشه، انواع پلاستیک، چوب مرکب، روغن) که در بازه های مشخص به مراجع مورد تائید سازمان حفاظت از محیط زیست تحویل داده میشود. در این راستا ما تا جایی پیش رفته ایم که پسماندهای غذایی رستوران مجموعه را نیز در دسته زباله تر قرار میدهیم. این زباله ها سپس به مسئولان محیط زیست تحویل داده میشود که از آن جهت تولید کودهای کشاورزی استفاده میگردد.