کارتن سازی

شرکت چاپ و بسته بندی آسان قزوین دارای خط تولید ورق کارتن با ظرفیت تولید 18000 متر در ساعت (معادل 100000 تن در سال) که توانایی تولید ورقهای سه لایه و پنج لایه با فلوتهای C ، E ، B ، CE و CB را دارا می باشد.  واحدتولید ورق کارتن علاوه بر تواناییهای معمول تولید ورق، قابلیت ایجاد نوارEasy Open را نیز دارد.
 واحد تبدیل کارتن این کارخانه ، با برخورداری از فناوری روز دنیا و سرمایه های انسانی کاملا مجرب ، قابلیت تولید انواع کارتن ، سینی دایکاتی ، جعبه و ملزومات بسته بندی با شرایط استثنایی را  با قابلیت چاپ فلکسو  تا پنج رنگ  برروی کارتن با رزولوشن تا  120 LPI می باشد تا بهترین سطح کیفیت چاپ فراهم گردد . همچنین  قابلیت ایجاد یک لایه ورنی بر روی سطح چاپی وجود دارد که این قابلیت همراه با رزولوشن فوق العاده بالای ذکر شده ، امکان استفاده از چاپ مستقیم روی کارتن  به جای فرآیند لمینیت را فراهم می سازد.
به کمک ماشین Ink Maker ، امکان ساخت رنگهای ترکیبی (از مرکب های پایه) بر اساس استاندارد Pantone ( و نیزتمامی استانداردهای جهانی موجود) فراهم آمده که در نتیجه ، امکان فراوری مرکب های خاص با شدت روشنایی و شفافیت ویژه و نیز ثبات بالای رنگها در چاپ حاصل گردیده است .
مونتاژ کلیشه ها با استفاده از دوربین های بسیار پیشرفته و پر قدرت بر روی سیلندر مدور صورت می پذیرد و با توجه به قابلیت پروف گیری بر روی سیلندر شبیه سازی شده، خروجی کار چاپ بدون کوچکترین عدم انطباق می باشد. استفاده از این فناوری ، موجبات تسریع مونتاژ بدون عیب و نقص کلیشه ها را فراهم می آورد .


ظرفیت تولید
امکان تولید 100.000 تن ورق کارتن در سال
امکان تولید 1.000.000 کارتن در روز
امکان تولید 50.000 سینی در ساعت

طبقه بندی محصولات کارتن سازی بر اساس نوع محصول

طبقه بندی محصولات کارتن سازی بر اساس مدل

کارتن های آمریکایی

کارتن های دایکاتی

سینی

کارتن های ته قفلی

منقسم و نگهدارنده

کارتن های ضد آب

کارتن بدون چسب (قفلی)

نمایشگر ( استند ) کارتنی

کارتن های کیبوردی

۶ چسب و ۴ چسب

کارتن های لاک باتم

نیم کارتن

پستی آسان بازشو