تماس با ما

چرا بسته بندی

چرا بسته بندی

در تمام دنیا بیشتر مردم به عنوان خریدار کالاها و محصولات، از روی بسته بندی ظاهری اقدام به خرید می‌کنند. جذابیت ظاهری بسته بندی در تصمیم مشتری بسیار حائز اهمیت است، چرا که بیشتر مردم به دلیل رقابت سخت میان شرکت‌های تولیدکننده در انتخاب کالای خود در نوعی سردرگمی به سر می‌برند. در این مقاله سعی شده است که به چرایی اهمیت بسته بندی پرداخته شود.

ایجاد تمایز راه پیروزی

در فضایی که طبق آمار مؤسسات معتبر پژوهشی بین المللی در حوزه بازاریابی و برند سازی بیش از ۷۰% تصمیم خرید در فروشگاه ها، و در مرحله نهایی، کنار قفسه ها بدون تصمیم قبلی است. کیفیت بسته بندی محصولات از ابعاد کوناکون در این انتخاب های آنی و بدون وفاداری به نام تجاری خاص نقش اساسی دارد لذا توجه به فرآیندی که مشتریان طی آن تصمیم می گیرند که یک کالا با نام تجاری خاص را خریداری کنند یا به سراغ کالا با نام تجاری دیگر بروند که به اصطلاح آن را اولین لحظه حقیقت یا اولین لحظه تصمیم گیری می نامند(First Moment of Truth) از اهمیت به سزایی برخوردار است. بسته بندی مناسب، یکی از مؤثرترین روش ها برای بالا بردن تأثیر بر تصمیم خرید مشتری مقابل شلف فروشگاه ها می باشد.

کمبود منابع انسانی متخصص بسته بندی

منابع انسانی در شرکت آسان پک همواره به عنوان یکی از مهم ترین سرمایه های سازمان مورد توجه بوده است. ما تلاش داریم با فراهم کردن بستر مناسب برای تمامی افراد در بالا بردن کیفیت زندگی کاری و زندگی شخصی همکاران اقدام نماییم.

جذب نیروهای شایسته و منطبق بر مدل شایستگی نیروی انسانی سازمان از اهداف ما در شرکت آسان پک می باشد و با فراهم نمودن فرصت های آموزش و ارتقاء ، سیستم جبران خدمات عادلانه و برنامه های مدون نگهداشت در جهت حفظ حداکثری استانداردهای سازمانی کوشا می باشیم.

اشتراک گذاری

آخرین ها

کارآفرینی

کارآفرینی؛ ایجاد چرخه ارزش آیا کارآفرینی صرفاً ایجاد اشتغال و به‌کارگیری جمعیت زیادی برای کار است یا اینکه ایجاد بستری

چرا بسته بندی

چرا بسته بندی در تمام دنیا بیشتر مردم به عنوان خریدار کالاها و محصولات، از روی بسته بندی ظاهری اقدام

موضوعات