تماس با ما

کارتن

تولید انواع ورق کارتن سه لایه و پنج لایه با فلوت های C – B – E و BC – CE و ایجاد نوار آسان بازشو روی ورق ها. قابلیت تولید انواع کارتن آمریکایی، دایکاتی، سینی و همچنین کارتن میوه جهت بسته بندی محصولات غذایی تازه.

بسته بندی آسان قزوین توانمند در افزایش ظرفیت

0
تولید سینی در ساعت
0
قابلیت چاپ کارتن در روز
0
قابلیت تولید ورق کارتن در ساعت (متر)

مدرن ترین خط تولید کارتن های ساده و دایکاتی در ایران

واحد تبدیل کارتن در مجموعه کارتن سازی آسان پک با برخورداری از ظرفیت تولیدی بالا در تولید انواع کارتن و سینی توانسته علاوه بر پوشش بخش عظیمی از بازار داخلی به عنوان یک مجموعه ی پیشرو در خاورمیانه، نام ایران را در این رسته پر طنین کند. 

از جمله محصولات تولیدی در این واحد می توان به کارتن های آمریکایی، کارتن های دایکاتی، کارتن لاک باتم، کارتن های ته قفلی، کارتن کیبوردی تک چسب تا شش چسب، کارتن پستی آسان باز شو، کارتن های سبدی، کارتن بدون چسب (قفلی)، کارتن های ضد آب، نمایشگر(استند)، سینی، منقسم و نگه دارنده اشاره کرد.

مدیریت سبز اولویت ماست: استفاده از ریچ تراک برقی به جای لیفتراک های بنزینی و گازوئیلی . انبار منظم و حرفه ای مجهز شده به قفسه بندی های استاندارد.

چاپ فلکسو تا ۴ رنگ همزمان

واحد چاپ در بخش کارتن سازی آسان پک با در اختیار داشتن ماشین آلات فرانسوی و سوئیسی مجهزترین واحد چاپ در کشور به شمار میرود. این بخش دارای 4 خط موازی چاپ با تکنیک فلکسو میباشد. تولید کارتن های آمریکایی در این واحد توسط مدرنترین ماشین تولید کارتن در خاورمیانه صورت می گیرد. این دستگاه قابلیت چاپ فلکسو تا 4 رنگ با رزولوشن 160 LPI و سرعت تولیدی 24000 کارتن در ساعت را دارد. این دستگاه همچنین قادر است عملیات چاپ، برش بدون نیاز به قالب، چسب زنی و تسمه کشی را به صورت همزمان انجام دهد.

از دیگر توانایی‌های منحصر به فرد در این بخش می‌توان به ماشین آلات فرانسوی Bobst جهت تولید کارتن های دایکاتی با مساحت بالا اشاره کرد. این ماشین‌ها با سرعت 11000 شیت در ساعت امکان چاپ فلکسو تا 4 رنگ با رزولوشن 160 LPI را نیز فراهم می‌کنند.

خدمات آسان پک

کنترل کیفیت عملیاتی از ابتدا تا انتهای فرایند تولید

طراحی و پیشنهاد بهترین ساختار پیشنهاد و طراحی ساختار کارتن متناسب با نوع محصول و نیازهای مشتری. استاندارد سازی و بهینه کردن ابعاد کارتن به منظور دستیابی به بهترین ساختار، کاهش هزینه ها و ضایعات و همچنین افزایش راندمان خطوط تولید مشتریان
ساخت نمونه اولیه ساخت نمونه اولیه با استفاده از به روزترین دستگاه نمونه‌ساز و بررسی نهایی ساختار و ابعاد کارتن توسط مشتری جهت اخذ تاییدیه وی پیش از تولید انبوه


مشاوره انتخاب بهترین ترکیب ورق انجام آزمایشات تخصصی بر روی نمونه کارتن حال حاضر مشتری جهت آنالیز میزان استحکام و ترکیب ورق به کار رفته در آن و انتخاب ترکیب ورق مناسب جهت تولید کارتن متناسب با نوع محصول، شرایط انبارش و توزیع آن
پیش از چاپ (طراحی) آماده سازی فایل چاپی و ملزومات چاپ از جمله کلیشه و قالب. نمونه گیری از چاپ با مونتاژ کردن کلیشه بر روی سیلندر شبیه سازی شده با سیلندرهای خط تولید با استفاده از دوربین های 4k و رفع هر گونه عدم تطابق چاپی
چاپ و کنترل کیفیت آزمایش های تخصصی: گرماژ، ضخامت، ECT، FCT … بر روی ورق‌های تولید شده پیش از تولید. کنترل پارامترهای کیفی محصولات بر روی خط بر اساس مراجع تولید هر محصول. انجام تست استحکام (BCT) بر روی کارتن های نهایی و ارزیابی محصول
لجستیک و ارسال بسته بندی محصولات نهایی بر اساس الزامات مشتری. آماده سازی و ارسال محصولات و تحویل درب کارخانه مشتری با همکاری شناخته‌ شده ترین شرکت های حمل و نقل کشور

  قلب تپنده ای در میان آسان پک BHS

  چاپ مستقیم بر روی کارتن با کیفیت بسیار بالا نزدیک به چاپ لمینیت

  خط چاپ لوکس آسان پک با ظرفیت تولید 5500 شیت در ساعت به مشابه نگینی ارزشمند در حلقه ی تولید این مجموعه خودنمایی می کند. این دستگاه به صورت تخصصی و با کیفیت بسیار بالا عملیات چاپ به صورت مستقیم تا 4 رنگ روی کارتن و یک لایه پوشش ورنی روی کاغذ براق لایپالوکس را در یک مرحله انجام می‌دهد. یک مرحله‌ای بودن این چاپ در مقایسه با چاپ متناظر آن یعنی لمینیت باعث صرفه‌جویی در زمان تولید شده و همچنین کیفیت بسیار بالای آن مشتریان را از چاپ لمینت بی نیاز کرده و هزینه‌های تولید را نیز تا 70% می‌‌‌‌‌‌کاهد.

  ماشین آلات BOIX دستگاه های تکمیل کننده واحد کارتن سازی آسان پک به شمار می روند

  امروزه به دلایل زیست محیطی استفاده از سبدهای پلاستیکی در حمل و نقل محصولات تازه مانند میوه، سبزیجات و محصولات لبنی منسوخ گردیده و در جا به جایی های درون شهری، بین شهری و صادرات این محصولات از کارتن های سبدی شکل که اصطلاحا آنها را کارتن میوه می نامند استفاده میشود.

  آسان پک جهت تکمیل تولیدات خود و به منظور رفع نیاز کشاورزان و صادرکنندگان کشور اقدام به راه اندازی بخشی مجزا جهت تولید کارتن های سبدی کرده است. ماشین آلات BOIX در این قسمت به صورت تخصصی به تولید کارتن سبدهای ستون دار و بی ستون اختصاص داده شده‌اند .

  اجاره‌ی دستگاه های BOIX به باغبانان به شرط تملک و تولید کارتن های میوه بر سر زمین و کاهش هزینه های ارسال


  تبدیل ورق های چاپ شده به سبد در سایت تولیدی مجموعه و ارسال کارتن های سبد شده  به مشتری