درباره ما

شرکت آسان قزوین (آسان‌پک) مجموعه‌ای است از باکیفیت‌ترین تجهیزات تولید بسته‌های سلولزی، همراه با مدیریتی پیشرو و کارکنان باتجربه و متخصص که بهترین بسته‌های سلولزی کشور را در زمینه کارتن، جعبه مقوایی و لیبل تولید می‌کند.

بسیاری از نام‌های تجاری داخلی و خارجی معروف در ایران از خدمات این شرکت بهره می‌برند و تولید سته‌بندی ارزشمندترین کالاهای خود را به آسان‌پک سپرده‌اند.

در ادامه تاریخچه کوتاهی از این شرکت را می‌خوانید.     ۱۳۸۲- ثبت شرکت آسان قزوین و خرید شرکت چاپ دریای نور در جاده مخصوص تهران – کرج. ۱۳۸۳- خرید زمینی به مساحت ۴۵ هزار متر مربع در ۲۵ کیلومتری شهر قزوین و تاسیس کارتن سازی و چاپخانه جدید آسان قزوین . ۱۳۸۴- انجام عملیات ساختمانی جهت ساخت کارخانه در قزوین و خرید بهترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و ماشین آلات چاپ و برش از کشورهای اروپایی و استخدام نیروی متخصص ، تحصیلکرده و جوان . ۱۳۸۵- عرضه اولین تولیدات بسته بندی شرکت آسان قزوین برای شرکت های معتبری مانند فرآورده های لبنی سحر (روزانه) ۱۳۸۶- ۱۳۹۵- ایجاد تنوع و به کارگیری روش های جدید و خلاقانه در بسته بندی های سلولزی به صورت کارتن و جعبه افست و چاپ مستقیم روی کارتن فلوت دار ، بالابردن توان تولید به میزان ۲۰۰ هزار عدد انواع کارتن های فلکسو و نیز ۳ میلیون عدد جعبه افست . ۱۳۹۵- راه اندازی واحد لیبل با خرید بهترین دستگاه های ۱۱ رنگ فلکسو از کشورهای اروپایی با ظرفیت تولید ۲۵ میلیون متر مربع . انواع لیبل های پشت چسبدار ، IML ، شرینک اسلیو ، دورپیچ ، آب چسب ، لید های آلومینیومی ، لیبل های امنیتی ، حفاظت از برند و … با استاندارد های کیفی FINAT

برگزیده روز ملی صنعت چاپ یازدهمین دوره جشنواره صنعت چاپ

کارآفرین برتر برگزیده استانی پنجمین جشنواره کارآفرینان برتر