صنایع چاپ و بسته بندی آسان قزوین

هدف ما برجسته سازی اهمیت فرصت های از دست رفته توسط صاحبان برند برای جلب توجه خریداران و همچنین  افزایش سهم بازار در فضای  رقابتی  بازار امروز میباشد.

در فضایی که طی  تحقیقات صورت گرفته  86 در صد از خریداران خود را بعنوان "سوئیچر"به معنای افرادی که دائما در حال تغییر عقیده هستند معرفی می کنند که به هیچ یک از محصولات یا نام تجاری خاصی وفادار نیستند ،لذا  توجه به  فرآیندی که مشتریان طی آن تصمیم می گیرند که یک کالا با نام تجاری خاص را خریداری کنند یا به سراغ کالا بانام تجاری دیگر بروند که  به اصطلاح آن را  اولین لحظه حقیقت یا اولین لحظه تصمیم گیری می نامند  ( First Moment of Truth ) از اهمیت بسزایی برخوردار است. بسته بندی مناسب  ، یکی از موثر ترین روش ها برای بالا بردن تاثیر بر تصمیم  خرید مشتری  مقابل شلف فروشگاه ها می باشد .

 به زبان دیگر برندها برای  بدست آوردن جهت دید مشتری به سمت کالای خود برروی شلف مبارزه می کنند . که نو آوری در تکنولوژی  و کیفیت بسته بندی می تواند تضمین کننده تعادل مناسب و بهینه میان تجربه مشتری و درجه خودنمایی برند و رساندن پیامش به مشتری باشد .

با وجود اینکه اکثر قریب به اتفاق تصمیمات خرید توسط خریداران در فروشگاه ها صورت می گیرد برند ها اغلب موفق به بدست آوردن این فرصت قدرتمند بازاریابی که در حال افزایش است نمی شوند .

مخصوصا بیشتر آنها در مسیر رو به رشد صنعت بسته بندی که به طور مستقیم روی خریدار تاثیر می گذارد راه خود را گم می کنند .نقطه عطفی که بیشتر تصمیمات از آن نشات میگیرد .

همچنین لازم به ذکر است زمان برای خریداران  و صاحبان برند اهمیت فراوانی دارد ، با  تغییر رفتار مصرف کنندگان به خرید مکرر اما  در زمان کوتاه تر ،تاثیر برند برروی تصمیمات خرید اهمیت بیشتری یافته است . و بسته بندی محصول جایی است که برند شما دیده میشود.

خریداران مجبور به تصمیم گیری سریع هستند. که به این شکل تقسیم میگردد  20-17  دقیقه به راه رفتن در اطراف شلف ها ، 3دقیقه برای جستجوو انتخاب کردن کالای مورد نظر  و  به طور متوسط، 15 خرید در هر بازدید، لذا تنها  12 ثانیه برای انتخاب هر یک از  کالا ها صرف میشود. که بسیاری از این خرید ها به طور نا آگاهانه و صرفا ازروی واکنش فرد به آنچه در مقابل میبیند صورت میگیرد که درفروشگاه ها  تا حد زیادی فرمان خرید تحت تأثیر اشکال و رنگ قرار میگیرد. شکست  خط دید خریداران،  آنها را به سمت دسته ها و محصولات ویژه جذب می کند.

مدت زمانی که صرف خرید می شود در سال 1397 به طور فزاینده پیچیده است. یک موج  قوی از خرید آنچه که در آینده افراد به آن نیاز پیدا می کنند جایگزین  خرید صرفا جهت رفع نیاز شده است  که منجر به افزایش تعداد دفعات خرید و  اغلب  در فروشگاه هایی که در دسترس و نزدیک مشتری باشد شده است  . بیش از 80٪ازخریداران درحال حاضرکمترازیک کیلومتر  مسافت تافروشگاه محلی طی کرده که 57٪ازاین سفرهاپیاده صورت میگیرد. ، همچنین  جستجو و خریداینترنتی و تحویل کالا در منزل، نقش بسیار برجسته ای بواسطه ظهور گوشی های هوشمند و برنامه ها و کوپن های  آنلاین در نحوه خرید افراد بازی میکند .

حرف آخر این است که صاحبان برند موظفند برای جلب توجه مشتری درفروشگاه ها  تلاش بیشتری کنند و نیازمند استفاده از تمامی ابزارهایی هستند که در اختیار آنها قرار دارد  و لحظه تعیین کننده درست  مقابل شلف فروشگاه  میباشد . لذا بسته بندی و و همچنین نحوه چیدمان کالا از اهمیت

بسزایی برخوردار است که مورد توجه بیش از 76 درصد خریداران می باشد. و میتوان با استفاده  مناسب از این ابزار به  کمک به خریدار شتافت  وآنها را در مسیر صحیح خرید هدایت کرده و از سردرگمی آنها جلوگیری به عمل آوردو همچنین پیغام خود را از طریق کالا برروی شلف فروشگاه ها به مشتری رساند.

صنایع چاپ و بسته بندی آسان قزوین با بیش از یک دهه فعالیت  و تجربه ناشی از  همکاری با بزرگترین نامهای تجاری و مهمترین شرکتهای تولیدی در صنوف مختلف و با بهره گیری از مزیت های ذیل و مهیا نمودن  بستر لازم جهت ارتقا کیفیت بسته بندی آماده است تا در این مسیر پر پیچ خم به عنوان شریک تجاری تولیدکنندگان و صاحبان برند را یاری نماید.

 

 • تولید انواع کارتن ، جعبه ، لیبل و کارتن لمینیتی تمامی زیر یک سقف
 • نگاه تخصصی در حوزه بسته بندی و مشاوره رایگان با تکیه بر مهندسان و نیرو های فنی و کارآزموده
 •  بهره گیری از مدرن ترین تکنولوژی روز دنیا  و ماشین آلات اروپایی ساخت  سوئیس، فرانسه و آلمان
 •  طراحی و پیشنهاد بهترین طراحی ساختار ، طرح گرافیکی ، نحوه بسته بندی و حمل نقل با استفاده از نرم افزارهای به روز دنیا
 •  ایجاد ارزش افزوده و مزیت رقابتی برای مشتریان

 

در همین  راستا شرکت آسان قزوین دارنده سیستم مدیریت جامع مشتمل بر استاندارد های ذیل می باشد:

 

 •  سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001
 •  سیستم ایمنی و بهداشت حرفه ای OHSAS 18001
 • سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001  
 •  سیستم  مدیریت آموزش داخلی ISO 10015  
 •  سیستم انطباق با اصول اخلاقی در تجارت   SMETA
 • سیستم مسئولیت پذیری تامین کنندگان  URSA